Čistenie DPF filtrov (AKCIA od 99€ pre celé Slovensko)

Autorepas

Filter pevných častíc (DPF/FAP filter) je určený na zachytávanie sadzí vo výfukovom systéme motorového vozidla a má ho väčšina dieselových motorov. Používaním sa zanáša a jeho upchatie je bežná závada, ktorá sa Vám stala, ak:

Čistíme filtre osobných áut a dodávok

Čistenie filtra pevných častíc je oveľa lacnejšie a ekologickejšie riešenie než kúpa nového filtra. Naše strojové čistenie DPF/FAP funguje na princípe tlakových impulzov biologických rozpúšťadiel s následným vysušením.

Šetrnejšia a rýchlejšia metóda

Nečistíme pomocou vysokých teplôt či ultrazvuku, nerežeme, nezvárame, tým sme šetrnejší a nepoškodzujeme daný filter.

Čistíme nielen zbytky PM10 (popolček, sadze, Cerium), ale aj olejové zostatky zachytené vo vnútri DPF.

Čistíme kvapalinou obohatenou organickými absorbentmi emulzií uhľovodíkov, čím opätovne vieme zvýšiť účinnosť DPF až o 98%.

Často sú pri čistení problémy so snímačmi a s ich demontážou. U nás nie je potrebné snímače demontovať. Pred a po čistení vystavíme protokol s nameranými hodnotami čistenia.

VIAC INFO A OBJEDNANIE

Čistenie DPF filtrov (AKCIA od 99€ pre celé Slovensko)

Prijateľné
ceny
Odvoz produktov
kuriérom je na nás
Najnovšie
prístroje
Poskytujeme
záruku

Prijateľné ceny
Ceny opráv sú individuálne. Záleží na zložitosti opravy a cene použitých dielov.

Odvoz je na nás
Pokiaľ sa nechcete starať o doručenie Vašich dielov ku nám, my zabezpečíme kuriéra, ktorý u Vás diely na opravu a čistenie vyzdvihne. Následne po oprave Vám diely pošleme kuriérom späť.

Najnovšie prístroje
Používame najnovšie technológie opráv. Opravené diely testujeme na certifikovaných prístrojoch, doporučených výrobcami dielov BOSCH, DELPHI, DENSO, VALEO.

Poskytujeme záruku
Odborná garancia a skúsenosti už 18 rokov (Peter Kmotorka - majiteľ).Pre viac info alebo objednanie volajte alebo píšte na:
0905 889 434 autorepas@autorepas.sk napíšte cez formulár