Oprava vstrekovačov + diagnostika bezplatne

Autorepas

Oprava dieselového vstrekovačaPri poškodenom vstrekovači môže dôjsť až k poškodeniu alebo k úplnému zničeniu motora (prepálený piest). Pri zle nastavenej dieselovej sústave dochádza ku zvýšenej spotrebe paliva, ktorá môže byť vyššia až o 0,3l u osobných automobilov a u nákladných automobilov to môže byť až o,8l na 100 km. Vieme vám pomôcť s dieselovými vstrekovačmi.

Ako sa prejavuje poškodený vstrekovač?

Opravujeme vstrekovače Bosh, Denso, Delphi a Siemens

Oprava dieselovej sústavy nie je lacná, ale predídete ňou ešte väčším výdavkom. Našu pomoc nájdete v oblasti dieselovej sústavy na osobných, úžitkových, nákladných a poľnohospodárskych vozidlách. Opravujeme čerpadlá a vstrekovače Common rail a štandardné vstrekovače Bosch, Denso, Delphi a Siemens.

Diagnostikovanie vstrekovača

Poškodenie elektronickej časti sa rieši výmenou za nový diel, ale upchatie mechanickej časti je celkom jednoduché odstrániť.

Aké sú možnosti?

Ako postupujeme my?

  1. Vstrekovač pred samotnou opravou dôkladne vyčistíme.
  2. V prvej fáze vstrekovač otestujeme na špeciálnom testovacom zariadení Carbon Zaap, či je vstrekovač funkčný a či je možná oprava podľa testovacích údajov.
  3. V druhej fáze vstrekovač kompletne rozoberieme a skontrolujeme rozsah poškodenia jednotlivých dielov pod mikroskopom.
  4. Poškodené diely vymeníme za nové, len originálne diely!
  5. Po zložení vstrekovača znovu otestujeme na testovacom zariadení, či je vstrekovač plne funkčný.

Ak sa vstrekovač nedá opraviť

Neopraviteľný vstrekovač, prípadne, ak by jeho oprava prevyšovala cenu orginál repasu, máme v ponuke vstrekovače na výmenu za výhodné ceny. Ceny opravy vstrekovačov štartujú niekde pri 60€.

VIAC INFO A OBJEDNANIE

Oprava vstrekovačov + diagnostika bezplatne

Prijateľné
ceny
Odvoz produktov
kuriérom je na nás
Najnovšie
prístroje
Poskytujeme
záruku

Prijateľné ceny
Ceny opráv sú individuálne. Záleží na zložitosti opravy a cene použitých dielov.

Odvoz je na nás
Pokiaľ sa nechcete starať o doručenie Vašich dielov ku nám, my zabezpečíme kuriéra, ktorý u Vás diely na opravu a čistenie vyzdvihne. Následne po oprave Vám diely pošleme kuriérom späť.

Najnovšie prístroje
Používame najnovšie technológie opráv. Opravené diely testujeme na certifikovaných prístrojoch, doporučených výrobcami dielov BOSCH, DELPHI, DENSO, VALEO.

Poskytujeme záruku
Odborná garancia a skúsenosti už 18 rokov (Peter Kmotorka - majiteľ).Pre viac info alebo objednanie volajte alebo píšte na:
0905 889 434 autorepas@autorepas.sk napíšte cez formulár