Oprava alternátorov

Autorepas

Oprava alternátoraPoruchu alternátora zistíme jeho diagnostikou. Často sa jeho porucha zamieňa s poruchou batérie a ak to tak je, zbytočne vyhodíte peniaze za batériu. Preto je dôležité nechať si zmerať najskôr alternátor v servise. Kedy sa teda domnievať, že ide o poruchu alternátora?

Prejavy poruchy alternátora

Najčastejšie poruchy

Alternátor je elektrický generátor, ktorý mení mechanickú energiu na elektrickú energiu s využitím magnetického pola. Alternátor je zdrojom striedavého prúdu, ktorý sa prostredníctvom diód mení na jednosmerný prúd. Ďalšou súčasťou alternátora je regulátor napätia, ktorý slúži na stabilizáciu napätia, ktoré je generované alternátorom. Preto najčastejšími poruchami sú:

Ako postupujeme pri oprave

VIAC INFO A OBJEDNANIE

Oprava alternátorov

Prijateľné
ceny
Odvoz produktov
kuriérom je na nás
Najnovšie
prístroje
Poskytujeme
záruku

Prijateľné ceny
Ceny opráv sú individuálne. Záleží na zložitosti opravy a cene použitých dielov.

Odvoz je na nás
Pokiaľ sa nechcete starať o doručenie Vašich dielov ku nám, my zabezpečíme kuriéra, ktorý u Vás diely na opravu a čistenie vyzdvihne. Následne po oprave Vám diely pošleme kuriérom späť.

Najnovšie prístroje
Používame najnovšie technológie opráv. Opravené diely testujeme na certifikovaných prístrojoch, doporučených výrobcami dielov BOSCH, DELPHI, DENSO, VALEO.

Poskytujeme záruku
Odborná garancia a skúsenosti už 18 rokov (Peter Kmotorka - majiteľ).Pre viac info alebo objednanie volajte alebo píšte na:
0905 889 434 autorepas@autorepas.sk napíšte cez formulár